menu
person

Campionatul Deschis al sec. Rîşcani la Taekwon-Do ITF, 2011
Regulamentul Campionatului deschis al sec.Rîşcani 13.05.2011

La Campionatul deschis al sec. Rîşcani, m. Chişinău, la Taekwon-Do (I.T.F.), ediţia a IV-a au participat urmatoarele cluburi:
  1. Şcoala Sportivă Specializată Republicană de Lupte, antrenori:             Vasile Dodon, Tudor Stratan, Viorel Ţurcan
  2. Clubul Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan,
  3. Clubul Haiduk, antrenor Vasile Gologan,
  4. Clubul Alex-Do, antrenor Vasile Dodon,
  5. Clubul Taifun, antrenor Corneliu Bulat,
  6. ClubulAthos, antrenor Tudor Stratan,
  7. Clubul Dinamo, antrenor Tudor Stratan,
  8. Clubul Altair, antrenor Iurie Spătaru,
  9. Clubul Stolas Leucas, antrenor Radu Filat.

 Campioni au devenit următorii sportivi:

 

  1. Chiriţa Cristian, club Alex-Do, antrenor Vasile Dodon
  2. Diţa Ciprian, Ş.S.S.R. de Lupte, antrenor Vasile Dodon
  3. Grişin Augustin, Ş.S.S.R. de Lupte, antrenor Vasile Dodon
  4. Tărchilă Alexandru, club Alex-Do, antrenor Vasile Dodon
  5. Efros Danu, club Alex-Do, antrenor Vasile Dodon
  6. Cojocaru Cristian, Ş.S.S.R. de Lupte, antrenor Vasile Dodon
  7. Raneţchi Vlad, Ş.S.S.R. de Lupte, antrenor Vasile Dodon
  8. Meleca Vasile, club Athos, antrenor  Tudor Strătan
  9. Stîngu Dumitru, club Dinamo, antrenor Tudor Strătan
  10. Marciuc Valeriu, Ş.S. S. R. de Lupte, antrenor Tudor Strătan
  11. Gamarţ Feodora, club Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan
  12. Soltan Mihaela, club Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan
  13. Ţigănaş Mihaela, club Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan
  14. Verdeş Oxana, club Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan
  15. Stănilă Ion, club Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan
  16. Pelin Adrian, club Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan
  17. Creciun Ion, club Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan
  18. Tutunaru Cristian, club Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan
  19. Grati Ştefan, club Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan
  20. Plămadeală Serghei, club Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan
  21. Ţurcan Pavel, club Kwan-Gae, antrenor Viorel Ţurcan
  22. Ieaschelicic Lilia, Ş.S.S.R. de Lupte, antrenor Viorel Ţurcan
  23. Băluţel Alina, Ş.S.S.R. de Lupte, antrenor Viorel Ţurcan
  24. Iurcu Marin, Ş.S.S.R. de Lupte, antrenor Viorel Ţurcan
  25. Breahnă Ştefan, club Haiduk, antrenor Vasile Gologan
  26. Gujuman Victor, club Haiduk, antrenor Vasile Gologan
  27. Creţu Ion, club Haiduk, antrenor Vasile Gologan
  28. BreahnăMarin, club Haiduk, antrenor Vasile Gologan
  29. Gologan Andrian , club Haiduk, antrenor Vasile Gologan
  30. Golban Ion, club Altair, antrenor Iurie Spătaru
  31. Loyovyn Marina, club Altair, antrenor Iurie Spătaru
  32. Covalinco Rubin, club Stolas- Leucas, antrenor Radu Filat
  33. Chiorescu Maxim, club Stolas- Leucas, antrenor Radu Filat
  34. Ursu Maxim, club Stolas- Leucas, antrenor Radu Filat

Categorie: Articole | Adăugat de: vasiledodon (17/04/2011)
Vizualizări: 1554 | Evaluare: 4.3/6
Total comentarii : 0
Prenume *:
Email *:
Cod *: